Vila Tess

ubytování v srdci Jizerských hor

Prostorná vila 300m² se nachází v centru obce Lázně Libverda, od samotných lázní je vzdálena jen cca 100 m. Ubytování je vhodné pro větší skupiny, lůžek ve vile je 15, plus je možnost přistýlky pro dalších několik osob. Dále je možnost si zdarma zapůjčit cestovní postýlky bez vybavení (deky, polštáře a povlečení mějte s sebou).

 

Na půl cesty od vily směrem k lázním je malý, dobře zásobený obchůdek, v těsném sousedství hospůdka s výbornou českou kuchyní a příjemnou obsluhou. Další kavárny a restaurace najdete v blízkém okolí. Naproti vile je udržovaný park s lavičkami, o kousek dál dětské hřiště.

 

Součástí vily je dvůr, kde je možné parkování pro dvě auta, zruční řidiči zde umístí i auta tři. V hezkém počasí je možné využít letní prostornou terasu o rozloze 70m² s pohodlným zahradním nábytkem, markýzami, slunečníky a grilem.

 

Ve vile je kompletně zařízená kuchyň s myčkou, mikrovlnkou, indukčním varnou deskou, troubou, prostornou ledničkou a spíží. Chutnat vám jistě bude v příjemně zařízené a prostorné jídelně, kde máte k dispozici i televizi a wi-fi připojení.

 

Pro chvíle zábavy je pro vás připravena herna s běžeckým pásem, pohodlnými rozkládacími sedačkami a další televizí. Pokud máte výtvarné nadání, můžete ho předvést na černé tabulové stěně. 
Odpočinek a relax nabídne další prostorná místnost s lehátky, saunou, dvěma sprchami a toaletou. Když odpočinek, tak ať nemusíte běhat, v případě nutnosti, přes celý dům. Další koupelna je u kuchyňské linky a v patře u pokojů, toalet jsou čtyři.

 

V přízemí naleznete i malou technickou místnost s pračkou a sušičkou. Pokud máte raději prádlo sušené větrem, je vám k dispozici přenosný sušák.

 

Pro vaše poklady jsou vám k dispozici 2 úložné boxy a trezor.

 

 

Pokojů ve vile je 5 a další prostorný s osmi lůžky je v podkroví. 

 

Pokoj u terasy: 3 lůžka

 

Pokoje v prvním patře: čtyřlůžkový (manželská postel + dvě palandy), dva dvoulůžkové pokoje a jeden pokoj, pro vlka samotáře, jednolůžkový.

 

Pro váš komfort a pohodlí je v celé vile podlahové topení, které si regulujete sami, dále je zde pět sprchových koutů a čtyři WC.

 

Cyklisti, a v zimním období lyžaři, si mohou svá sportovní načiní uložit v prostorné místnosti k tomu určené, kam se dostanete přímo ze dvora. Vybavení zde uložené je v naprostém bezpečí díky bezpečnostnímu systému, které je po celé vile v případě, že se vydáte mimo objekt.

 

Objekt je nekuřácký, pro vášnivé kuřáky, i elektronických cigaret, je k dispozici velký popelník s lavičkami na dvoře. 

 

V současné době není možný pobyt s domácími mazlíčky.

Fakultativní služby:

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd / Odjezd:

15.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00